ADVANCES IN NEUROLOGY

icon

IV Міжнародна конференція

15-17 Жовтня 2020 року

Запрошуємо вас взяти участь у роботі ІV Міжнародної конференції «Досягнення неврології», яка відбудеться 15-17 жовтня 2020 року у м. Києві.

Проведення конференції відбудеться згідно «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, що проводяться в 2020 році, узгодженому НАМН України та затвердженому МОЗ України, розділ 4, № 000»

Основні науково-практичні теми, які будуть розглядатися на конференції: сучасні методи діагностики та лікування захворювань центральної та периферичної нервової системи, судинна патологія мозку, нейрогенетика, запальні та аутоімунні захворювання нервової системи, питання психоневрології, проблеми болю, деменції, епілепсії, нейродегенеративних, орфанних захворювань та інші.


Заплановані розгляд клінічних випадків, засідання з інтерактивною методикою викладання, проведення теоретичних та практичних майстер-класів під керівництвом видатних вчених з України, Європи, США.

До участі в конференції запрошуються фахівці за спеціальністю: неврологія, психіатрія, лікувальна фізкультура і спортивна медицина, медицина невідкладних станів, психотерапія, нейрохірургія, організація і управління охороною здоров’я, фізіотерапія, функціональна діагностика, радіологія, загальна практика / сімейна медицина, клінічна лабораторна діагностика, генетика та інші.

Реєстрація та більш детальна інформація
за посиланням у офіційній вайбер спільноті AIN 2020