Кейтеринг

Послуги

Наша кейтеринг-команда готує страви для заходів будь-яких форматів та кількості гостей. А також надає професійний, оперативний виїзний кейтерінг і обслуговування заходу на Вашій території, з урахуванням Ваших смакових переваг, побажань до меню, сервірування, оформлення.

Ми пропонуємо:

  • Швидку та креативну пропозицію з харчування на Вашому заході будь-якого формату;
  • Повний супровід заходів, складання меню і підбір персоналу, сервіровка, персональне обслуговування, повне прибирання за собою і гостями
  • Привітний і професійний персонал: наші офіціанти тактовні та охайні. Підтримують всі стандарти обслуговування, прекрасно орієнтуються в меню, вміють підтримати розмову.

Серед найпопулярніших форматів:

Кава-брейк — невелика перерва протягом семінару, конференції або засідання, який дозволяє учасникам трохи відійти від офіціозу і обговорити насущні теми з колегами за чашкою кави в маленьких групках або просто перекусити і зарядитися енергією на продовження заходу.

Фуршети — замовляють в тих випадках, коли за порівняно обмежений час (1,5-2 години) необхідно прийняти велику кількість гостей (від 15-20 чоловік до декількох сотень).

Шведський стіл — формується за принципом звичайного меню: холодні закуски, гарячі м’ясні страви, гарячі рибні страви, гарніри, десерти і хліб. Окремо виставляють келихи і чарки для алкогольних і безалкогольних напоїв. Бармени розливають напої, а офіціанти обслуговують гостей.

Банкет — урочисте святкування якої-небудь події особистого або суспільного характеру, що супроводжується частуваннями за заздалегідь визначеним меню.

Виїзний банкет – один з найприємніших способів відсвяткувати знаменний день далеко від міста. Для організації виїзних банкетів ми пропонуємо послуги нашої виїзної кухні, а також тенти, намети і навіси.

Коктейль – ділові коктейлі і коктейльна вечірка. Коктейль часто влаштовується у вечірній час і триває не більше двох-трьох годин.

Барбекю — один з найпопулярніших видів корпоративного та сімейного відпочинку, який є сенс довірити професійним кухарям.