Про нас

Більше 16 років досвіду та професійність команди дозволяють нам проводити близько 200 заходів щомісяця, від невеликих до масштабних у різних містах України і за її межами. Гнучкість до будь-яких обставин, знання та любов до своєї справи роблять нашу команду лідерами на ринку, що підтверджується щорічними преміями з продажів у різних готельних та ресторанних мережах.

Кожен захід є унікальним для нас, тому ми уважно підходимо до визначення його цілей, вивчення цінностей Вашої компанії та її потреб і знаходимо найкращі рішення. Широка база перевірених підрядників та власні можливості дозволяють нам швидко підготувати найкращу пропозицію і ефективно втілити її в життя.

Хоча основним напрямком діяльності є комплексне забезпечення, конференцій, семінарів, тренінгів, ділових зустрічей, презентацій, та інших корпоративних заходів, у тому числі і культурно-розважального напрямку, ми також спеціалізуємося на технічному забезпеченні, відеоконференціях, тому наші клієнти звертаються і за такими послугами.

ПП «Візит Сервіс» засновано та зареєстровано у 2001 році (свідоцтво про реєстрацію № 35769114), реєстрація World Bank Group №53649.

 

Наші переваги

project

 

5000
Досвід роботи більше 16 років Нами проведено більше 5000 заходів Персональна підтримка 24/7 Застосування нових технологій та інновацій Прозорі ціни та якісний сервіс

 

Наша команда

project

Євген Розборський

Заступник директора

Вікторія Сорокіна

Менеджер проектів

Віталій Піонтковський

Менеджер проектів

Юлія Доля

Mенеджер проектів

Олександр Сиченко

Кетерінг адміністратор та Менеджер Проектів

Сергій Костенко

Менеджер Проектів

Олена Карпенко

Офіс менеджер

Дмитро Товкач

Дизайнер Поліграфії та Технічний Інженер

Ярослав Розборський

Менеджер проектів

Ігор Горовий

Менеджер зі збуту